Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

 Τύχη βουνό!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/08/2009 - 20:10

Ειμαι ενας απο τους λιγους τυχερους πιστευω που προλαβανε να το παρουνε!! και μαλιστα χωρις προκρατηση απο καταστημα γερμανου!! το μαυρο το 32αρι!! μολις πηγα το ζητησα και μου ειπανε οτι το εχουνε καταχαρηκα!!! το πηρα αμεσως και απο την παρασκευη δεν εχω σταματησει να βγαζω φοτο! σε εμπνεει να τραβας πως να το κανουμε! οντως πολυ γρηγορο αυτο με την πυξιδα αρκετα βολικο η καμερα απιαστη με την αυτοματη εστιαση το ηχειο σαφως πιο δυνατο... επισης κατα την αποψη μου αν μπορειτε να διαθεσετε 20 ευρω ακομα για το appstore for msn και καμια αλληα μικροεφαρμογη ειστε οκ!! δεν το εχω κανει jailbreak και ειμαι μια χαρα βολεμενος!! οσοι θα το παρετε πιστευω θα το ευχαριστηθειτε και η αναμονη θα αξιζει!!! συνιστω ανεπιφιλακτα!! α και το βιντεο!! τελειο!!! βεβαια μου την εδωσε λιγο που δεν μπορουσα να στειλω ολοκληρο βιντεο μεσω μαιλ οπως γινετε στο μμσ!! αυτα απο μενα!! οτι αλο θελετε να ρωτησετε εδω ειμαι!! ολες οι ερωτησεις ευπροσδεκτες!!! ειμαι διακοπες στην θεσσαλονικη-περαια!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/08/2009 - 20:46

Ειμαι και εγω ενας απο αυτους που περιμενουν λοιπον να παρουν ενα 3G S και κατι μου λεει οτι αυριο θα το παρω. :rolleyes: Εχεις dock για το Iphone? Αυτοι που εχουν, πιστευουν οτι αξιζει τα 20-25 ευρω?

#3   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/08/2009 - 00:11

Έλα που δεν θα πρέπει να διαθέσεις μόνο 20 ευρώ για Appstore. Θα χρειαστεί να βάλεις και GPS λογικά οπότε ξεφεύγει λίγο το κοστολόγιο ;)

#4   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/08/2009 - 00:21

εχω το ντοκ που ειχα και στο iphone3g.και ολα οκ!δεν ειναι αν αξιζει αλλα η χρηση που σε βοηθαει...ασε που δεν γραατζουνιεται το κινητο γιατι δεν το αφηνεις σε διαφορεσ επιφανειες! οσο για το gps εχω 120mb απο voda τον μηνα με το καρτοκινητο μου και ειμαι καλυμενος και μαλιστα και για sync me to mobileme!

#5   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/08/2009 - 00:51

Δεν έχεις GPS, έχεις χάρτες :) Έχει τεράστια διαφορά το ένα από το άλλο.

#6   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/08/2009 - 00:55

εφοσον κανει locate και μπορω να αναθεσω διαδρομες δεν καταλαβαινω ποια η διαφορα...!!αν κανω λαθος εξηγηστε μου!! :)

#7   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/08/2009 - 01:19

Πρώτον νομίζω (δεν είμαι σίγουρος) οτι το Google Maps δεν κάνει επαναπροσδιορισμό διαδρομής σε περίπτωση που παρεκλίνεις του δρόμου σου.

Δεύτερον μέσω ενός προγράμματος GPS έχεις φωνητικές οδηγίες, ρυθμίσεις σχετικά με το είδος της διαδρομής που θες να ακολουθήσεις (αποφυγή διοδίων, οικονομικότερη/γρηγορότερη διαδρομή κτλ).

Τρίτον στα προγράμματα μπορείς να φορτώσεις POI (βενζινάδικα, τράπεζες, κάμερες και ραντάρ τροχαίας ;) και διάφορα άλλα).

Αυτά είναι που μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό. Βέβαια ο καθένας χρησιμοποιεί οτι τον βολεύει καλύτερα :)

#8   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/08/2009 - 01:23

ευχαριστω παντως για την διευκρινηση..εγω το χρησιμοποιω στην αθηνα για περιοχες που ελαχιστα ξερω οποτε με βολεβει μια χαρα!! αυτα για την ωρα!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες